Лучшие истории планеты за неделю на украинском языке от LIGA.net: что в новом выпуске?

Щонеділі о 10:00 ми перекладаємо для вас 10 кращих текстів з усіх куточків планети. Українською мовою. 

«Вам більше не потрібно читати десятки світових медіа на різних мовах, щоб бути в курсі, – розповідає керівник суспільно-політичної редакції LIGA.net Петро Шуклінов. — Тепер ми разом з журналістом Дмитром Бєлобровим спеціально для вас відберемо і відфільтруємо тільки найважливіші та найцікавіші тексти з усієї земної кулі, перекладемо і в стислій версії доставимо прямо в телефон щонеділі о 10:00».

У новому випуску:

— Матір з пістолетом: історія, що приголомшила світ (The New York Times);

— Жах у Шпаєрі: історія про католицький орден, який здавав вихованців дитбудинків у сексуальне рабство (Süddeutsche Zeitung);

— 10 років Арабській весні: що сталося з героями революцій (The Guardian);

— Захоплення Судану: навіщо Росія будує там свою військову базу (Osrodek Studiow Wschodnich);

— Ні, ми все ще можемо врятувати наш світ: як науковці допоможуть легеням планети, винайшовши замінник пальмової олії (ВВС);

— Врятувати настрій: як мікробіота кишечника впливає на настрій і коли ми зможемо ним керувати (Le Monde);

— Водень замість чорного золота: чому нафтовикам не варто боятися переходу на екологічні корисні копалини (Bloomberg);

— Щит планети: Європейське космічне агентство будує Геру. Це перший крок до створення захисту Землі від астероїдів (ESA).


Та багато інших історій.

Хочете прочитати і дізнатись історії, які обговорює весь світ? Приєднуйтесь до 5000 українців, які вже підтримали якісну журналістику. Ставайте щомісячним донатером на суму від 100 грн або підпишіться на Патреоні на будь-яку суму. І зустрічайте кращі історії щонеділі.

PS. Якщо ви зробите це прямо зараз – напишіть a.tuhai (@) liga.net і ми надішлемо вам усі випуски, які ви пропустили. Якщо у вас вже була оформлена передплата, але листа ви не знайшли (спам, відфільтровані, промоакції, реклама) – напишіть також за цією адресою.

Петр Шуклинов

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Еще по теме

Добавить комментарий